Adventas – laukimo metas. Toks pats laukimas buvo jaučiamas mūsų mokykloje. Kiekvienais metais tikybos mokytoja organizuoja advento vainiko įžiebimo valandėlę ir primena, kuo svarbus adventas, jo prasmė.  Pradinių klasių mokiniai giedojo kalėdines giesmeles, kūrė sveikinimus.  Vyresniųjų klasių mokiniai po kalėdinę dvasią kartu su žvakele išsinešė į klases.  Iki Kalėdų vyks kalėdinių atvirukų ir puokščių paroda.

2017-12-01 Paežerių mokyklos bendruomenė paežeriečius ir gretimų kaimų žmones pakvietė į renginį „Kalėdinės eglės įžiebimas“. Prie eglės visus pasitiko Gaidys ir Šuo (šių ir ateinančių metų simboliai). Jie linksmai pakvietė įžiebti Kalėdų eglę. Po to mokyklos salėje vyko renginys - „Muzikinė kaukė“. Čia dainavo ir šoko mokiniai, jų tėvai, mokytojai ir kiti mokyklos darbuotojai.

Slapto balsavimo metu buvo išrinkti geriausi pasirodymai. Visiems labai patiko 9 klasės mokinės G. Kriščiukaitytės, 7 klasės mokinių A. Pupkio ir D. Damidavičiaus, jungtinis tėvų ir mokytojų pasirodymai. Visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais. Tuo pasirūpino tėveliai.

Taigi, kalėdinis renginys Paežeriuose sustiprino bendruomenę, paskatino visus nebijoti būti kitokiais, atnešė visiems daug džiaugsmo.