Neformaliojo švietimo veiklos grafikas

Papildomas ugdymas Vadovas Užsiėmimų vieta Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Linksmosios natelės Rasa Pečiulienė Aktų salėje
Kūrybos skrynelė Edita Burbienė 2, 4 klasė
Dainavimo būrelis Birutė Stonienė 1, 3 klasių kabinete
Ansamblis „Dainų pynė” Birutė Stonienė  Aktų salė 14.05-14.50
Dizaino būrelis "Kūrybinės dirbtuvės" Rasa Nemeikšienė
Technologijų kabinetas  14.05-14.50
Ritminių šokių būrelis ,,Kaprizas“ Daiva Panitauskienė Aktų salė 13.10-14.50
IT būrelis "Smalsiukai" Asta Kalasauskienė IT kabinetas 12.15-13.00
IT būrelis "Robotukai" Asta Kalasauskienė IT kabinetas 14.05-14.50
Šachmatų būrelis Rimantas Šumskis   14.05-14.50

Ritminių šokių būrelis „Kaprizas“

Tikslas – ugdyti laisvą ir kūrybišką asmenybę, galinčią išreikšti savo sugebėjimus, mokyti suvokti tikrąsias vertybes.

Paskirtis. Užsiėmimų metu plėsis šokėjų kūrybinė iniciatyva, vaizduotė, mokėjimas perteikti muziką judesiai, susiformuos šokio technika, jo raiška.

Mokiniai ugdys choreografinius įgūdžius, artistiškumą, kūrybiškumą, išreikš save per šokį, taisys laikysenos trūkumus.

Vadovė kūno kultūros mokytoja metodininkė Daiva Panitauskienė.

Dainavimo būrelis

Būrelio paskirtis – užsiėmimų metu plėtoti balso diapazoną, lavinti dainavimo techniką, dikciją, kvėpavimą, ugdyti kūrybinę vaizduotę. Mokiniai tobulins dainavimo įgūdžius, taisyklingą kvėpavimą, garsų tarimo raišką, mokysis dainuojant pritarti liaudiškais instrumentais.

Programos turinys: intonavimo ir balso lavinimo pratybos, dainos melodijos solfedžiavimas, dainavimas pagal mokytojo akomponavimą, šventinių programėlių ruošimas.

Vadovė muzikos vyresnioji mokytoja Birutė Stonienė.

Dizaino būrelis "Kūrybinės dirbtuvės"

Tikslas – mokinių meninės raiškos priemonių ir technikų taikymo įgūdžių lavinimas, sąlygų eksperimentavimui sudarymas, darbo kultūros įgūdžių lavinimas.

Būrelio paskirtis: mokinių vaizduotės ir kūrybinės fantazijos ugdymas.

Užsiėmimų metu mokiniai: susipažins su dizainu ir reklama, spalvų pasauliu, lavins medžiagų atpažinimo ir jų taikymo įgūdžius, gebės fantazuoti, vaizduoti, stilizuoti, apibendrinti ir savarankiškai kurti.

Vadovė dailės vyresnioji mokytoja Rasa Nemeikšienė.

"Linksmosios natelės"

Tikslas - ugdyti ir lavinti mokinių muzikinius gebėjimus.

Užsiėmimų metu mokysimės taisyklingo dainavimo pagrindų, intonavimo, balso lavinimo, muzikinės klausos, ritmo pojūčio pratimų. Taip pat ugdysime sceninę kultūrą. Ugdytiniai išmoks ir sužinos, kaip derinti ritmingą judesį ir vaidybą dainavimo metu, kaip elgtis scenoje pasirodymo metu.

Vadovė pradinių klasių vyresnioji mokytoja Rasa Pečiulienė.

Ansamblis „Dainų pynė“

Užsiėmimų metu mokiniai mokysis melodijos ritmo plojimo,  tobulins dainavimo įgūdžius, tobulins kvėpavimą, kalbėsis apie muzikos mokymo ryšį su gyvenimu, nagrinės melodijų nuotaikas, bus mokomasi sceninės kultūros.

Vadovė muzikos vyresnioji mokytoja Birutė Stonienė.