Sausio 26 d. mokykloje buvo paminėta kalbų diena. Pasiruošimas jai vyko visą savaitę kalbų pamokose: vyko dailyraščio, meninio skaitymo konkursai. Mokiniai organizavo turistinio traukinio maršrutus į norimas aplankyti vietas. Dizaino būrelis pasiuvo rusiškus sarafanus ir pagamino lėlę „Matriošką“.

Ketvirtadienį mokiniai rinkosi į Kalbų salas, kuriomis buvo virtę kalbų kabinetai. Čia jie susipažino su įvairiomis Europos šalimis, sprendė užduotis, rinko gražiausią lietuvišką žodį, gėrė arbatą pagal senovines rusų tradicijas. Vėliau aktų salėje išklausė legendą apie Babelio bokštą trimis kalbomis, sužinojo, kada ir kaip atsirado kalbos. Taikos ginčo metu  diskutavo, kodėl reikia mokėti savo kalbą ir kodėl reikia mokytis užsienio kalbų. Toliau vyko konkursų rezultatų pristatymas, laureatų pasirodymai. Pasidžiaugta prasminga diena ir tuo, kad mokytis kalbų ne tik prasminga, bet gali būti ir įdomu.