Vasario 13 dieną mokykloje vyko 7-10 klasių komandų tarpklasinės tinklinio varžybos, skirtos Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Varžybų nugalėtojais tapo devintos klasės komanda. Sveikiname

Mokiniai šią sporto šaką propaguoja, nes tai naudinga organizmui. Tinklinio nauda sveikatai dažnai lyginama su aerobinės treniruotės privalumais – gerinamas širdies darbas, didinama ištvermė, aktyvinama kraujo apytaka, stiprinama imuninė sistema ir, žinoma, deginami riebalai.  Žaidžiant per valandą galima sudeginti apie  420 kcal.

Šiuolaikinio tinklinio tėvynė yra JAV. Yra žinių, kad panašus į tinklinį žaidimas buvo žaidžiamas daugiau kaip prieš 2500 metų senovės Graikijoje. Šių laikų tinklinio kūrėju laikomas Williamas G. Morganas, kūno kultūros dėstytojas. Pirmąsias taisykles jis sukūrė 1895 m. Žiūrovams pirmą kartą žaidimas pademonstruotas 1896 m. 1956 m. tinklinis pripažintas olimpine sporto šaka.

Tinklinis, tai sportas ir sveikata.