Vasario 23 d. Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyriuje vyko Marijampolės apskrities Kalbų dailyraščio konkursas. Renginio tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius gimtąja ir užsienio (anglų, rusų) kalbomis, skatinti rašto kultūrą.

Antri metai šiame konkurse dalyvauja ir mūsų mokyklos moksleiviai. Šiemet komandą sudarė dešimtokai: Kamilė Jakučionytė, Brigita Uogintaitė, Viktorija Zaveckaitė, Vygandas Meseckas ir devintokai: Lukas Šimkus ir Emilis Stachnevičius.

Kol komisija vertino dailiausius darbus ir rinko prizininkus, dalyviai buvo pakviesti išbandyti savo jėgas dekoruojant sausainius.

Džiaugiamės, kad dešimtokė Viktorija Zaveckaitė rusų kalbos grupės dailyraščio konkurse laimėjo I vietą. Devintokas Lukas Šimkus gavo paskatinamąjį prizą, kiti mokiniai buvo apdovanoti dalyvio diplomais.