Patyčios – įvairus elgesys, kai vaikai tyčiojasi vieni iš kitų. Svarbiausios šio reiškinio savybės: tyčiniai, pasikartojantys veiksmai, psichologinė bei fizinė prievarta.  Patyčios plinta kaip virusas,  būtina tam užkirsti kelią gražiu, draugišku elgesiu, todėl mokyklos bendruomenė kovo 20-24 dienomis prisijungė prie respublikinės veiksmo savaitės „Be patyčių“.

Vyko klasių kolektyvų "Draugiškumo taisyklių" kūrimas ir pristatymas, klasių valandėlės patyčių prevencine tema.  Daug teigiamų emocijų suteikė tarpklasinės draugiškos sportinės varžybos, skirtos akcijai. Stende pateiktos metodinės rekomendacijos „Patyčios bijo nepritarimo“, dalinami lankstinukai mokiniams „Patarimai vaikui, patiriančiam patyčias“, atmintinės tėvams „Jei jūsų vaikas patiria patyčias“. Veiksmo savaitės apibendrinimą vainikavo dramos būrelio vaidinimas „Vištytė ir gaidelis“, skirtas paskatinti mokinių draugišką tarpusavio bendravimą.

NEBŪNA GRAŽIŲ PATYČIŲ – PATYČIOS TAI NE HUMORAS. JUOKAUJAMA NORINT PASILINKSMINTI, TYČIOJAMASI – NORINT ĮSKAUDINTI. MES NEPRITARIAME PATYČIOMS!