Birželio 5-9 dienomis mokykloje startavo tęstinė vaikų vasaros poilsio stovykla „Linksmieji startai-10“, kurioje buvo siekiama turiningo užimtumo metu plėtoti pozityvią mokinių socializaciją, stiprinant jų psichinę, fizinę ir  socialinę sveikatą.

Poilsio programoje dalyvavo šaunus pradinukų būrys.  Mažieji mokinukai turiningai leido laisvalaikį: šėlo stovyklos atidarymo šventėje „Pažink-pajusk-judėk“, vandens pramogomis džiaugėsi Birštono Tulpės sanatorijos baseine, dalyvavo edukacinėje dienoje „Zyplių dvaro istoriniais takais“, tyrinėjo ir programavo Multicentre, viešėjo Vilkaviškio buriuotojų klube „Škvalas“ ir plaukiojo jachtomis, aktyviai ilsėjosi sodyboje „Karaliaus krėslas“.

Stovykloje buvo sudarytos galimybės mokinių komunikacinių, pažintinių, orientacinių, fizinių, meninių gebėjimų lavėjimui. Įgytą naują socialinę patirtį ir įgūdžius vaikai pritaikys kasdieninėje veikloje.

Mažieji stovyklautojai nuoširdžiai dėkoja poilsio programos partneriams, rėmėjams ir stovyklos vadovėms už suteiktą galimybę patirti daug neišdildomų turiningo poilsio akimirkų.