Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti  jau šešioliktus metus inicijuoja lapkričio 16-osios – Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimą Lietuvoje. Prie šio paminėjimo prisijungė ir mūsų mokykla. Paminėjimo simbolis – rankos. Tai mažo vaiko, suaugusio ar senyvo žmogaus, vyro ir moters, skirtingų rasių atstovų – skirtingos rankos. Šios idėjos esmė – žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Rankos sukuria ir rankos sugriauna.

Mokiniai analizavo tolerancijos žodžio sampratą, jos apraiškas visuomenėje, darė kūrybinius darbus šia tema, žaidė – inscenizavo, kūrė socialines situacijas tolerancijos ir netolerancijos tema.

Tikimės, kad ši tarptautinė diena paskatins bendruomenės narių pakantumą skirtumams.