Kovo 22 dieną 1-10 klasių mokiniai rinkosi į Priešvelykinę popietę – susitikimą ‚Dieve, laimink Lietuvą ir mus.“Susitikimui mokiniai ruošėsi prieš savaitę: pateikė tikybos mokytojai klausimus, ką norėtų išgirsti is svečių, piešė piešinius, rašė eilėraščius, minkles apie Dievą ir Lietuvą.Popietė prasidėjo 9 klasės mokinės Gabijos daina apie Lietuvą ir giesme apie kryžių. Svečiai – kun. Vaidotas Labašauskas ir kun. Virginijus Vaitkus atsakė į mokinių klausimus. Kun. Vaidotas atėjo ne vienas – su gitara. Jo atliekama giesmė visus nuteikė susimąstymui apie žmogaus santykį su Dievu.Popietė baigėsi nuotaikinga pradinių klasių atliekama giesme bei kunigų teikiamu asmeniniu palaiminimu kiekvienam mokiniui. Aleliuja! Taip mes pasiruošėme Šv. Velykų šventei.