Lapkričio 10 d. -  gruodžio 20 d. mokykloje vyko projektas „Puošnios Kalėdos“. Dalyviai: priešmokyklinio ugdymo grupė, 1 - 10 klasių mokiniai bei  būrelių nariai. Projekto tikslai: -  prisiminti Kalėdų papročius; lavinti mokinių meninius gebėjimus, parodos rengimo  ir darbų pristatymo įgūdžius; ugdyti savarankiško ir kolektyvinio darbo įgūdžius; ugdyti mokinių kūrybiškumą, originalumą, žingeidumą; mokyti perteikti vaizdą, idėją, nuotaiką įvairiomis dailės priemonėmis ir technikomis; ugdyti darbo su Microsoft Office PowerPoint programa įgūdžius. Darbo metodai: grupinis ir individualus darbas, teorinių žinių panaudojimas praktinėje veikloje, demonstravimas, pristatymas. Kiekvieną  dieną mokyklos bendruomenė buvo supažindinama su projektinės veiklos užduotimis. Kartu su dailės mokytoja ir klasių vadovais mokiniai aptardavo savarankiškai atliekamus praktinius, kūrybinius darbus. Projekto eiga buvo planuojama dviem kryptimis – teorine ir kūrybine. Teorinės dalies turinys: Kalėdų tradicijos bei papročiai, 2016-12-15 d. Adventinė popietė 1-10 klasių mokiniams „Šviesos belaukiant“, 2016-12-19 d. 5-10 klasėms netradicinio ugdymo diena „Švenčių belaukiant. Kad būtų linksma ir smagu“. Kūrybinės dalies turinys: pasirenkamas konkretus klasių ir mokyklos puošimo būdas, dekoracijų gaminimas, mokyklos puošimas. Projekto rezultatas: projektinės veiklos „Puošnios Kalėdos“ renginys supažindino mokinius su Kalėdų papročiais, lavino mokinių, savarankiško darbo įgūdžius, organizacinius gebėjimus, ugdė mokinių kūrybiškumą, originalumą, žingeidumą.