Vasario 15 d. mokykloje vyko integruota istorijos ir dailės netradicinio ugdymo diena „Gražiausias žodis – Lietuva“, skirtas Vasario  16-ąjai paminėti.

Geriausi mokyklos Lietuvos istorijos žinovai dalyvavo istorijos olimpiadoje. I vietą tarp 5-6 klasių mokinių tarpo užėmė 6 klasės mokinys Dangirdas Damidavičius,  7-8 klasių dalyvių tarpe I vietą laimėjo 8 kl. mokinys Vygintas Kasiliauskas, o 9-10 klasių tarpe, net du mokiniai užėmė I vietas, tai - 9 klasės mokinys Lukas Šimkus ir 10 klasės mokinė Viktorija Zaveckaitė.

Renginio metu 5-8 klasių mokiniai kūrė tautinių juostų raštus, ruošė Valstybės gimtadienio torto receptus, kuriuose vietoj tradicinių ingredientų nurodė savybes, kokių Lietuvai jie norėtų palinkėti – patriotiškumo, humaniškumo, tolerancijos, gerovės, tautiškumo, demokratijos ir kt. Mokiniai išradingai pristatė savo kūrybinius darbus. Kiekviena klasė „pagamino“ ir meniškai papuošė  gimtadienio torto detales, kurias vėliau sudėjo  į vieną didelį gaminį.

Renginio pabaigoje visi mokyklos mokiniai kieme, su savo gamybos trispalvėmis pasveikino Lietuvą su gimtadieniu.