Šimtadienis – tai 100 dienų iki didžiojo gyvenimo išbandymo. Tai graži, jaunatviška ir linksma mokyklos šventė. Ji  simbolizuoja veržlumą, polėkį, svajones.

Ankstyvą vasario 24 dienos rytą džiaugsmingai  šurmuliavo dešimtokai. Į pirmąją pamoką juos pakvietęs mokyklos skambutis priminė, kad šiandien šimtadienis ir mokytis jiems teliko, tik šimtas dienų, o toliau laukia didieji išbandymai – pagrindinio ugdymo pasiekimų patikra. Reikės dar spėti pakartoti pažinimo, supratimo, pagarbos, pareigos, išminties, susikaupimo, kantrybės pamokas.

Po pamokų devintos klasės kolektyvas dešimtokus pakvietė į Nojaus laivą, kuriuo galės keliauti 100 dienų. Norint į jį patekti, teko mokiniams, pedagogams ir tėveliams atlikti įvairių linksmų, įdomių ir intriguojančių užduočių. Įvykdžius užduotis visi pateko į laivą. Tikimės, jog jo kelionė bus sėkminga ir neblaškys jokie vėjai.

Dešimtokai taip pat buvo paruošę staigmeną. Šventės dalyvius nudžiugo repo pasirodymu „Gangsta klasė“.

Šimtadienis, tai diena – kai veide vien šypsena!