Vasario 27 dienos rytmetį mokyklos bendruomenė pasitiko dalyvaudami Mankštiadoje, kuri yra numatyta respublikinio projekto „Sveikatiada“ veiklos plane. Užsiėmimą vedė kuno kultūros mokytoja Daiva Panitauskienė kartu su vyresniųjų klasių merginomis. Skambant muzikai, mažiausi ir vyresnieji mokyklos bendruomenės nariai atliko rytmečio mankštą.

Mokslininkai teigia, jog reguliari mankšta gali daryti tikrus stebuklus ne tik žmogaus fizinei, bet ir emocinei būsenai. Mankštos nauda yra daug platesnė nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Fiziniai pratimai gali pagerinti širdies veiklą, virškinimą, nuotaiką, sustiprinti kaulus, palengvinti ar net pilnai atsikratyti depresijos, sumažinti diabeto riziką, kraujospūdį, nerimą, stresą, pagerinti miegą ir išlaikyti sveikus sąnarius. Reguliarios mankštos paradoksas: išeikvodami energiją jūs įgyjate jos daugiau. Žinoma, tai įvyksta ne iš karto. Pirmosios mankštos treniruotės gali būti itin varginančios, tačiau po truputį stiprėjant raumenims ir lankstumui fiziniai pratimai tampa vis lengvesni ir malonesni.

Tikimės, kad ši Mankštiada paskatins mokyklos bendruomenės narius rūpintis savo sveikata ir kiekvieną rytą pradėti mankštos žingsneliu.