Valstybinė lietuvių kalbos komisija 2017 m. vasario 16 d. – kovo 11 d. paskelbė iniciatyvą  „Lietuvių kalbos dienos 2017“.  Tikslas – didinti lietuvių kalbos prestižą, stiprinti lietuvių kalbos mokymosi motyvaciją, prisidėti prie lietuvių kalbos sklaidos pasaulyje. Mūsų mokykla prisijungė prie šios gražios iniciatyvos, organizavo renginius, skirtus lietuvių kalbai, jos sklaidai, kalbą ir kultūrą puoselėjusioms istorinėms asmenybėms pristatyti ir kt. Didžiulį susidomėjimą sukėlė senų vadovėlių paroda. Iš jų mokėsi mokinių tėveliai, seneliai ir net proseneliai. Vyko tvarkingiausių sąsiuvinių rinkimai bei paroda, 5-10 klasių mokinių perskaitytų knygų pristatymas ir paroda, kalbos klaidų taisymo konkursas „Aš kalbu lietuviškai“.  Netradicinėje edukacinėje aplinkoje buvo skaitoma „Legenda apie geležinį vilką“. 7 klasės kolektyvas kūrė eilėraščius, skirtus Lietuvai.

Iniciatyva „Lietuvių kalbos dienos 2017“ skatino mokinių lietuvių kalbos mokymosi motyvaciją, sudarė galimybes ugdytis bendrąsias (asmeninę, kultūrinę, mokėjimo mokytis, komunikavimo, socialinę pilietinę, pažinimo bei kūrybiškumo)  ir dalykines (lingvistinę, literatūrinę) kompetencijas.

Konkursas „Aš kalbu lietuviškai“

Sveikiname konkurso „Aš kalbu lietuviškai“ laimėtojus:

I vieta – 2 klasės mokinys Aistis Burba,

II vieta – 10 klasės mokinė Viktorija Zaveckaitė,

III vieta – 6 klasės mokinys Dangirdas Damidavičius ir 10 klasės mokinys Vygandas Meseckas.

Šaunuoliai!