Minint 27-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo – 1990 metų kovo 11-osios metines, mokykloje vyko 5-10 klasių estafetė „Bėgu Lietuvai“ ir pilietinė iniciatyva „Gyvasis tautos žiedas“. Iniciatyvų tikslai: patraukliai ir žaismingai paminėti valstybei svarbią istorinę datą, skatinti mokyklos bendruomenės pilietiškumą, pasididžiavimą savo valstybe. Nuskambėjus šūkiui „Tegul visa Lietuva pražysta tautos žiedais“, buvo suformuotas gyvasis žiedas. Jį sudarė mokiniai, laikydami valstybinės vėliavos spalvas turinčius balionus. Estafetės “Bėgu Lietuvai“ metu, rankoje laikydami trispalvę vėliavėlę, vyresniųjų klasių mokiniai bėgo aplink mokyklą. Apibendrinus veiklas, renginio dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Tvirtybės, tautiškumo, vieningumo, ir teisingumo linkime sau, aplinkiniams ir Lietuvai!