Šiais mokslo metais mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupė kartu su mokytoja E. Burbiene prisijungė prie tarptautinės programos „Zipio draugai“. Ji skirta 5–7 metų vaikams.  „Zipio draugai" padeda vaikams suvokti ir kalbėti apie jausmus; pasakyti tai, ką nori pasakyti ir įdėmiai išklausyti; susidraugauti ir išsaugoti draugystę; kreiptis pagalbos ir padėti aplinkiniams; įveikti vienišumą, atstūmimą, patyčias ar priekabiavimą bei spręsti konfliktus; lengviau išgyventi pasikeitimus ir netektis. Programos "Zipio draugai" autorių teisės priklauso jų kūrėjams Partnership for Children (JK). Programa šiuo metu yra įgyvendinama 29 pasaulio valstybėse. Joje jau dalyvavo daugiau kaip 600 tūkstančių vaikų.  Lietuvoje programą įgyvendina nevyriausybinė organizacija  "Vaiko labui".