2016-2017 mokslo metais mūsų mokyklos 1 ir 3 klasių mokiniai vadovaujami mokytojos L. Skaisgirienės dalyvauja tarptautinėje prevencinėje programoje „Obuolio draugai“, kurią sudaro 6 dalys: „Jausmai“, „Bendravimas“, „Draugystė“, „Problemų sprendimas“, „Pokyčiai“ ir „Mes galime įveikti“. Programa „Obuolio draugai“ padeda ugdyti vaikų socialinių ir emocinių sunkumų įveikimo gebėjimus, siekiant geresnės emocinės savijautos ir psichinės sveikatos. Ši programa yra svarbi mokinio ugdymui ir raidai, nes lavina asmeninę, socialinę ir komunikavimo kompetencijas. Šios vaiko įgytos kompetencijos padeda palaikyti gerą emocinę savijautą bei kurti saugų, draugišką mikroklimatą ugdymo įstaigoje, daro teigiamą įtaką vaiko akademiniams pasiekimams.